ریحان یکی از گیاهانی است که بیشتر مورد مصرف قرار می گیرد و همچنین یکی از محبوب ترین گیاهان است! ریحان این توانایی را دارد که تقریباً به هر غذایی یک شعله ور ایتالیایی اضافه کند و طعم شگفت انگیز خرد شده و اضافه شده به یک پیتزای وگان تازه درست شده را داشته باشد. چیزی که اکثر مردم نمی دانند این است که همانطور که از ریحان لذت می برند در واقع بدن خود را خوب می کنند! نه تنها طعم شگفت انگیزی دارد. برخی از مزایای شگفت انگیز ریحان برای سلامتی نیز وجود دارد که بسیاری از آنها نمی دانند. بنابراین ، پیش بروید و همچنان از ریحان خود لذت ببرید که به شما کمک می کند تا از راه های دیگری به شما کمک کند.

در اینجا برخی از مزایای شگفت انگیز ریحان برای سلامتی که هرگز نمی دانید وجود دارد:


 

ریحان حاوی آنتی اکسیدان های قدرتمند است


این ممکن است تعجب آور باشد با توجه به اینکه بسیاری از افراد آنتی اکسیدان را با مواردی مانند توت مرتبط می کنند ، اما حدس بزنید چه؟ یکی از بهترین مزایای ریحان برای سلامتی این است که یکی دیگر از منابع عالی آنتی اکسیدان است! ریحان حاوی فلاونوئیدهای محلول در آب به نام رینتین و ویسینار است که می تواند به محافظت از گلبول های سفید خون کمک کند. ریحان همچنین برای کمک به مبارزه با آسیب رادیکال های آزاد شناخته شده است.

The-Incredible-Medicinal-Properties-of-Basil.jpg


ریحان یک گیاه ضد التهاب است


در اینجا یکی دیگر از گیاهان ضد التهاب عالی برای افزودن به لیست وجود دارد! التهاب به موضوعی گسترده تبدیل شده است که امروزه مشاهده می شود و علت اصلی تقریباً هر بیماری مزمن است. مصرف مواد غذایی برای خنک سازی التهاب برای سلامتی مطلوب ضروری است. روغنهای اساسی موجود در ریحان مسئول کمک به غلبه بر التهاب هستند.

ریحان ممکن است به مبارزه با سرطان کمک کند


یکی دیگر از گیاهان گیاهی است که توانایی کمک به بدن در مبارزه با سرطان را دارد! مطالعاتی در مجله تغذیه و سرطان منتشر شده است که بیان می کند ریحان حاوی مواد شیمیایی شیمیایی است که به طور طبیعی می تواند به جلوگیری از سرطان کمک کند!

ریحان حاوی خواص ضد باکتری طبیعی است


اگر به دنبال یک روش طبیعی برای تقویت سیستم ایمنی بدن یا مقابله با عفونت های قبلی هستید ، ریحان ممکن است این کار را انجام دهد! حتی نشان داده شده است که عصاره ریحان در مهار سویه های مقاوم باکتری ها که قادر به پاسخ به آنتی بیوتیک ها نیستند ، کمک می کند. بسیار شگفت انگیز ، درست است!

ریحان به عنوان یک آداپتوژن طبیعی عمل می کند
گیاهان آداپتوژنیک به بدن شما کمک می کنند تا با استرس مقابله کند و با توجه به میزان استرسی که امروزه مشاهده می شود ، همه به تعادل بین فشارهای روانی نیاز دارند مطالعات اکنون نشان داده است که ریحان ممکن است به عنوان یک آداپتوژن برای کمک به بدن در کنترل استرس موثر باشد.
 آنچه گیاهان در مورد سلامتی می توانند ارائه دهند واقعاً شگفت آور است هرگز قدرت طبیعت را دست کم نگیرید. توانایی التیام و ارتقا health سلامتی ممکن است به سادگی مراجعه به محصولات غذایی گیاهی و کامل باشد.